top of page

הר שאסטה

הר שאסטה הוא הר קסום ביותר הניצב בצדה הצפוני של שרשרת ההרים סיירה נוואדה. הוא ממוקם בארץ הסיסקיו שבצפון מדינת קליפורניה, כחמישים קילומטרים מגבול מדינת אורגון. הר שאסטה הוא הר געש כבוי. צורתו צורת חרוט, והוא מתנשא לגובה של 4,322 מטרים מעל פני הים. ההר הוא הפסגה הוולקנית הגדולה ביותר ביבשת ארצות הברית. לדברי המאסטרים הנעלים, הר שאסטה נחשב להתגלמות השמש המרכזית הגדולה.
הר שאסטה אינו סתם הר, זהו מקום מיוחד מאוד, בלשון המעטה. הר זה הוא אחד מהמקומות המקודשים ביותר על הפלנטה. הר שאסטה הוא מקור לכוח מיסטי עבור כדור הארץ. הוא מהווה מוקד למלאכים, למדריכים רוחניים, לספינות חלל ולמאסטרים מממלכת האור. הוא גם ביתם של השורדים מלמוריה העתיקה.
באמצעות יכולת ראייה על-חושית, ניתן לראות שהר שאסטה עטוי פירמידה אתרית סגולה ועצומה שקצהָ מתנשא הרחק מעל לפלנטה הזאת ואל החלל. הפירמידה מחברת אותנו באופן בין-גלקטי ל"איחוד הפלנטות" של גזרה זו של גלקסיית שביל החלב. פירמידה עצומה זו כוללת גם גרסה הפוכה, שמשתרעת מטה אל תוך ליבת כדור הארץ. הר שאסטה מייצג את נקודת הכניסה של רשתות האור של הפלנטה. הוא המיקום שבו האנרגיה מגיעה לראשונה מהליבה הגלקטית והאוניברסלית לפני שהיא מתפזרת להרים אחרים ואל שאר הרשתות. רוב פסגות ההרים ובייחוד פסגות הרים גבוהים, הן משואות אור שמזינות את רשתות האור של הפלנטה.
לעתים קרובות נראים ונשמעים אורות וצלילים מוזרים על ההר. ענני עדשה, צללים ושקיעות מדהימות מוסיפים להילה המיסטית של ההר וקיימים שערים ופתחים רבים המובילים אל ערי הממד החמישי שקיימות עדיין מזמנה של למוריה. הר שאסטה הוא ביתם של למוריאנים רבים בני זמננו ששרדו את שקיעת יבשת למוריה לפני יותר מ-12 שנים. כן, האחים והאחיות הלמוריאנים שלנו אמיתיים. הם חיים פיזית ומצבם טוב, מתקיימים בממד החמישי שעדיין אינו נראה לעינינו. רטט "פני השטח" נמצא כעת במעבר מהממד השלישי למציאות הממד הרביעי והממד החמישי. הממדים האחרים קיימים סביבנו, אך רוב האנשים שחיים על פני השטח חסרים עדיין תודעה מפותחת מספיק כדי לראותם.

הלמוריאנים שחיים בתוך ההר מתוארים בדרך כלל כישויות חינניות, שגובהן מעל שני מטרים, בעלות שיער ארוך וגולש. הלמוריאנים לבושים בגלימות לבנות ונועלים סנדלים, אבל הם נראים לעתים גם בבגדים צבעוניים מאוד. הם מתוארים כבעלי צוואר וגוף ארוכים ורזים, אותם הם מקשטים בעדיים יפהפיים עשויים חרוזים ואבנים יקרות. הם פיתחו את החוש השישי שלהם, שמאפשר להם לתקשר בינם לבין עצמם באמצעות תפיסה על-חושית. הם יכולים גם לשגר את עצמם ממקום למקום ולהפוך בלתי נראים כרצונם. שפת האם שלהם היא השפה הלמוריאנית המכונה סוֹלארה מארוּ, אבל הם גם מדברים אנגלית מושלמת במבטא בריטי קל. הם בחרו ללמוד אנגלית כשפתם השנייה כיוון שהם ממוקמים באמריקה.


ד"ר מ' דוריל טען לפני שנים שביקר את הלמוריאנים בתוך ההר שלהם. הוא אמר שגובה המרחב שהראו לו היה כ-3 קילומטרים, אורכו 32 קילומטרים ורוחבו 24 קילומטרים. הוא כתב שהאור שבתוך ההר היה בהיר כאור יום שטוף שמש, ונבע ממסת אור ענקית וזוהרת שהייתה תלויה במרכז החלל הגדול. אדם אחר דיווח שנרדם על הר שאסטה, עת העיר אותו למוריאני שהוביל אותו אל תוך ההר, אל מערתו שהייתה מרוצפת זהב. הלמוריאני סיפר לאיש על הימצאותן של מנהרות רבות שהושארו על-ידי הר הגעש מתחת לאדמה כנתיבים… עולם בתוך עולם.
הלמוריאנים, כך נאמר, רכשו כבר לפני 18 אלף שנים את השליטה באנרגיה אטומית, במיומנויות טלפתיות ועל-חושיות, באלקטרוניקה ובמדע. יש להם טכנולוגיות שגורמות לדיירי הממד השלישי להיראות כתינוקות לעומתם. הם שולטים ברוב הטכנולוגיה שלהם באמצעות מוחם. בימים עברו, הם ידעו כיצד להניע סירות תוך שימוש באנרגיה שקרנה מקריסטלים. היו להם ספינות חלל בהן טסו לאטלנטיס ולמקומות אחרים. היום יש להם צי שלם של ספינות חלל המכונה "הצי הכסוף", באמצעותו הם יוצאים מההר שבממד החמישי ואל החלל החיצון. יש להם גם יכולת להפוך את ספינות החלל שלהם לבלתי נראות ולבלתי נשמעות, כדי להימנע מגילוי על-ידי הצבא המקומי והלאומי. אף-על-פי שהם פיזיים מטבעם, הם מסוגלים לשנות את שדות האנרגיה שלהם מרטטים של הממד השלישי לרטטים של הממד הרביעי והממד החמישי ולהפוך נראים ובלתי נראים כרצונם.


 הר שאסטה אינו רק בית עבור הלמוריאנים, הוא גם שער רב-ממדי, בין-פלנטרי ובין-גלקטי. יש עיר אור אתרית עצומה מעל הר שאסטה המכונה "עיר הקריסטל של שבע הקרניים". בנקודה מסוימת בעתיד הקרוב שלנו, בתוך שתים-עשרה עד עשרים שנים, כך אני מקווה, עיר אור נפלאה זו אמורה לרדת אל תוך הממלכה הפיזית שלנו, ולהפוך לעיר האור הראשונה שתתגשם באופן מוחשי על פני השטח של הפלנטה. כדי שדבר זה יתרחש, האנשים שחיים כאן יצטרכו להתאים את תודעתם לרטט זה.


אתם יכולים לבקר בקלות באזור הר שאסטה מבלי לקרוא או לשמוע על הלמוריאנים, אבל אם יש לכם קשר קודם עמם, אתם עשויים להתברך בכמה גילויים. הר שאסטה מושך אליו מבקרים מכל רחבי העולם, חלקם מחפשים אחר תובנה רוחנית, אחרים מבקשים לרחוץ ביופי ובפלאים שהטבע מציע באזור הררי ייחודי זה.

כולם אוהבים מסתורין, בייחוד מסתורין הקשור להר שאסטה. אגדות ומיתוסים מרתקים רבים נכתבו על ענק זה השוכן בצפון מדינת קליפורניה שבארצות הברית. ההר המבודד ממשיך לנום… סודותיו כמוסים. אבל מדי פעם, סיפור מסתורי נוסף צץ ועולה לפני השטח. דמויות חדשות צצות ותשומת הלב מתמקדת שוב בהר המיסטי. כך היה מזה שנים רבות, וקרוב לוודאי שתמיד יהיה. להר שאסטה יש נטייה להתגלות רק לעיני אלה שמכבדים את החיים, את עצמם כפי שהם באמת, את כדור הארץ ואת שאר הממלכות החולקות פלנטה זו.

bottom of page